BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ampel 10952295
nr 1095 2295
Ampel
Karl Johan, diameter: 47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 mars 2017
kl 18:19:23
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren